Fotogalerie   Zásobník cviků          Kontakt

O Balancestepu

Jedná se o dvě polokoule z pružné gumy. Každá polokoule se suchými zipy upne na pevnou podrážku sportovní obuvi. Je to jediná balanční pomůcka na světě, která umožní balancování na každé noze zvlášť a posouvání balanční plochy v předozadní ose chodidla. Zajistí vám zároveň preventivní, léčebný i posilovací účinek v nekonečném množství různých pozic těla .Balancestep využívají děti od 4 let,ženy v domácnosti, vrcholoví sportovci i senioři. Můžete cvičit doma, v kanceláři, na sportovištích, v přírodě i letadle. Dvě gumové polokoule se vám vejdou do kapsy. Dokonalou posilovnu máte tak stále u sebe. Ušetříte čas a peníze za fitness a návštěvy lékařů. Za 595,- Kč získáte zdraví. sílu, dobrou náladu a lepší prožitek sexuálních aktivit.

Posiluje svaly

Balancestep posiluje svaly celého těla, zejména svaly trupu, dolních končetin a pánve.Posílením svalstva v oblasti hlezenních a kolenních kloubů předchází distorsím kloubů a svalovým zraněním v těchto oblastech.

U žen vyvolává zvýšené napětí svalstva hráze a pánevního dna, čímž dochází k předcházení poruch se zadržením moči,sexuálních funkcí a sestupu dělohy. Udržování rovnováhy na balancestepu bez posunu polokoulí po zemi je maximálně intenzivním prostředkem rozvoje izometrické svalové síly v nekonečném množství poloh.

Naopak maximálně rychlé přenášení váhy z jedné polokoule na druhou na místě je ideálním prostředkem rozvoje výbušné síly.

© 2009 - 2019 Balancestep.cz | webdesign eLoading