Fotogalerie   Zásobník cviků          Kontakt


Co to je "BALANCESTEP"

Jedná se o dvě polokoule z pružné gumy. Každá polokoule se suchými zipy upne na pevnou podrážku sportovní obuvi. Je to jediná balanční pomůcka, která umožní balancování na každé noze zvlášť a posouvání balanční plochy v předozadní ose chodidla. Zajistí preventivní, léčebný i posilovací účinek v různých pozicích vašeho těla. Balancestepy využívají ženy v domácnosti, vrcholoví sportovci i senioři. Můžete cvičit doma i v kanceláři. Dvě gumové polokoule se vám vejdou do kapsy. Dokonalou posilovnu máte tak stále u sebe, protože na balancestepu můžete dělat i kliky. Ušetříte čas a peníze za fitness a návštěvy lékařů. Za 990,- Kč získáte zdraví. sílu a dobrou náladu.

Posiluje svaly

Balancestep posiluje svaly celého těla, zejména svaly trupu, dolních končetin a pánve.Posílením svalstva v oblasti hlezenních a kolenních kloubů předchází distorsím kloubů a svalovým zraněním v těchto oblastech.

U žen vyvolává zvýšené napětí svalstva hráze a pánevního dna, čímž dochází k předcházení poruch se zadržením moči,sexuálních funkcí a sestupu dělohy. Udržování rovnováhy na balancestepu bez posunu polokoulí po zemi je maximálně intenzivním prostředkem rozvoje izometrické svalové síly v nekonečném množství poloh.

Naopak maximálně rychlé přenášení váhy z jedné polokoule na druhou na místě je ideálním prostředkem rozvoje výbušné síly.

© 2009 - 2021 Balancestep.cz | webdesign eLoading