Fotogalerie   Zásobník cviků          Kontakt

BALANCESTEP JIŽ BEZ KOVOVÝCH PŘEZEK!

Při výrobě došlo konečně k inovaci, kterou jsme dlouhodobě plánovali. Řada klientů si totiž stěžovala na to, že přezka je tlačí, protože s balancestepy, běhali do stran, skákali přes překážky a vykonávali další, vyloženě nevhodné cviky. Pevné utažení pásku s přezkou totiž umožňovalo bezpečný pohyb na BS i v případech, kdy byla polokoule mimo podélnou osu chodidla a zejména děti nevěnovaly správnému upevnění BS patřičnou pozornost! Navíc se dříve na umělohmotné pásky suché zipy našívaly a při rychlém odepínání se od pásků odtrhávaly. Jiné řešení však nebylo možné, protože nebyly ještě vyvinuty tzv. oboustranné zipy, kterými je nyní nový typ vybaven. Dle našeho názoru je současné řešení výhodnější v tom, že suché zipy upevňují BS k obuvi po daleko delší ploše než dříve, zipy se od pásků neodtrhávají a model bez spony nutí uživatele k pečlivějšímu upevnění.

Poradna
Od 1.10.2011 se vám při zájmu o balancestep bude věnovat vynikající odborník Mgr.Petr Hron, mobil : +420 608 889 144, www.ckszizkov.cz, huron@post.cz

Petr je odborným asistentem na ÚTV Lékařské fakulty University Karlovy v Praze, balancestep zařadil do výuky studentů lékařských fakult a v Centru kontaktních sportů se věnuje jak vrcholovým sportovcům tak dětem a ženám jako osobní kondiční trenér.Rád vám poradí při nákupu i cvičení.Balancestep si po konzultaci s Petrem můžete před nákupem v jeho sportovním centru zdarma vyzkoušet!

Aktuality

ZAHÁJENA SPOLUPRÁCE S CK BALANCESTEP

Balancestep na Facebooku!

Staňte se fanouškem, vkládejte své poznatky a připomínky, diskutujte a buďte jako první u všech novinek Balancestepu. Přímý odkaz na stránky zde či do vyhledávače na Facebooku zadejte „Balancestep“.
Poznámka: Pro přístup na Facebook je nutná registrace.

Sponzorované akce:

Co se stalo nového

  • balancestep zařazen do výuky na lékařských fakultách. PhDr.Věra Svobodová CSc. vera.svobodova@post.lf3.cuni.cz
  • balancestep zařazen do přípravy všech druhů kontaktních sportů Mgr.Petr Horn mobil : 6088889144
  • balancestep zařazen do přípravy finských plavců Libor Janek blog.swimator.com
tenista
tenista

Kdo může balancestep využivat ?

Balancestep využívá jak mnoho českých sportovců např. tenista Jan Vacek - nedávno 62 hráč ATP, oštěpař Jan Želežny, ale také široká veřejnost.

Vyzkoušejte ho také a nebudete litovat

Tenis, kopaná, hry, lyže, další sporty

© 2009 - 2020 Balancestep.cz | webdesign eLoading