Fotogalerie   Zásobník cviků          Kontakt


Prevence a léčba

Jedná se o dvě polokoule z pružné gumy. Každá polokoule se suchými zipy upne na pevnou podrážku sportovní obuvi. Je to jediná balanční pomůcka, která umožní balancování na každé noze zvlášť a posouvání balanční plochy v předozadní ose chodidla. Zajistí preventivní, léčebný i posilovací účinek v různých pozicích vašeho těla. Balancestepy využívají ženy v domácnosti, vrcholoví sportovci i senioři. Můžete cvičit doma i v kanceláři. Dvě gumové polokoule se vám vejdou do kapsy. Dokonalou posilovnu máte tak stále u sebe, protože na balancestepu můžete dělat i kliky. Ušetříte čas a peníze za fitness a návštěvy lékařů. Za 990,- Kč získáte zdraví. sílu a dobrou náladu.

Současný životní styl se vyznačuje úbytkem přirozených pohybových funkcí, vlastních lidem od pradávna.Lidé na rozdíl od svých předků prostě málo chodí a běhají bosí po písku,trávě a kamenitém povrchu, málo skáčou přes potoky, málo lezou v křoví po čtyřech,málo honí zvěř po lese obuti do obuvi s tenkou podrážkou a málo se perou mezi sebou o kořist či ženy . Zato více sedí u počítačů a v autech.

I většina sportovních disciplín je jednostranně pohybově zaměřena , fitness aktivity všeho druhu mají povětšinou, proti například volné chůzi v přírodě, velmi umělý charakter.Pravidelně sportující občané se pod vlivem reklamy stávají často narkomany v honbě za vyplavením endorfinů a adrenalinu.Dá se konstatovat, že čekárny fyzioterapeutů, masérů, rehabilitačních lékařů a ortopédů jsou stále navštěvovanější pravidelně trénujícími sportovci od dětského do seniorského věku.

LIDSKÉMU KOSTERNÍMU, KLOUBNÍMU A NERVOSVALOVÉMU APARÁTU STÁLE VÍCE CHYBÍ

S V A L O V Á R O V N O V Á H A

Jednoduchým přenášením váhy z nohy na nohu a balancováním na Balancestepech jí můžete lehce získat. Stačí pět až deset minut cvičení denně a máte zaručenu PREVENCI NEBOLI PŘEDCHÁZENÍ:

  • Špatnému držení těla u dětí / skolióza /
  • Plochým nohám a onemocněním klenby chodidla
  • Ochabnutí břišního,bederního svalstva, svalstva pánevního dna a hráze u žen
  • Úrazům hlezna a kolene
  • Inkontinenci a poruchám sexuálního styku
  • Svalovým disbalancím při jednostranné zátěži
© 2009 - 2022 Balancestep.cz | webdesign eLoading