Fotogalerie   Zásobník cviků          Kontakt


Prevence a léčba

Jedná se o dvě polokoule z pružné gumy. Každá polokoule se suchými zipy upne na pevnou podrážku sportovní obuvi. Je to jediná balanční pomůcka, která umožní balancování na každé noze zvlášť a posouvání balanční plochy v předozadní ose chodidla. Zajistí preventivní, léčebný i posilovací účinek v různých pozicích vašeho těla. Balancestepy využívají ženy v domácnosti, vrcholoví sportovci i senioři. Můžete cvičit doma i v kanceláři. Dvě gumové polokoule se vám vejdou do kapsy. Dokonalou posilovnu máte tak stále u sebe, protože na balancestepu můžete dělat i kliky. Ušetříte čas a peníze za fitness a návštěvy lékařů. Za 990,- Kč získáte zdraví. sílu a dobrou náladu.

Balancestep a senioři

Balancestep je ideální cvičební pomůcka pro seniory. Mohou na něm totiž velmi intenzivně cvičit bez toho, aby zatěžovali pohybové ústrojí, mohou cvičit doma opřeni o zeď, nebo i v sedě. Při pokusech o udržení rovnováhy senioři vydají velmi mnoho energie, mohou tyto pokusy provádět i závodivou formou / kdo nejdéle udrží rovnováhu v předem dané poloze /.Často i senioři, kteří se sami nepohybují, s pomocí cvičitelky na balancestepech opřeni o zeď cvičí a jejich tělesné funkce / svalová kontrakce a celková reaktibilita organizmu / se zlepšují.

Výrazně se u nich zvyšuje sexuální aktivita, balancestepy zmenšují problémy s inkontinencí a celkově se lepší jejich psychický stav.Můžeme konstatovat, že balancestepy vrací seniorům chuť k aktivnímu životu!!!

© 2009 - 2022 Balancestep.cz | webdesign eLoading