Fotogalerie   Zásobník cviků          Kontakt

Prevence

Jedná se o dvě polokoule z pružné gumy. Každá polokoule se suchými zipy upne na pevnou podrážku sportovní obuvi. Je to jediná balanční pomůcka na světě, která umožní balancování na každé noze zvlášť a posouvání balanční plochy v předozadní ose chodidla. Zajistí vám zároveň preventivní, léčebný i posilovací účinek v nekonečném množství různých pozic těla .Balancestep využívají děti od 4 let,ženy v domácnosti, vrcholoví sportovci i senioři. Můžete cvičit doma, v kanceláři, na sportovištích, v přírodě i letadle. Dvě gumové polokoule se vám vejdou do kapsy. Dokonalou posilovnu máte tak stále u sebe. Ušetříte čas a peníze za fitness a návštěvy lékařů. Za 595,- Kč získáte zdraví. sílu, dobrou náladu a lepší prožitek sexuálních aktivit.

Balancestep a senioři

Balancestep je ideální cvičební pomůcka pro seniory. Mohou na něm totiž velmi intenzivně cvičit bez toho, aby zatěžovali pohybové ústrojí, mohou cvičit doma opřeni o zeď, nebo i v sedě. Při pokusech o udržení rovnováhy senioři vydají velmi mnoho energie, mohou tyto pokusy provádět i závodivou formou / kdo nejdéle udrží rovnováhu v předem dané poloze /.Často i senioři, kteří se sami nepohybují, s pomocí cvičitelky na balancestepech opřeni o zeď cvičí a jejich tělesné funkce / svalová kontrakce a celková reaktibilita organizmu / se zlepšují.

Výrazně se u nich zvyšuje sexuální aktivita, balancestepy zmenšují problémy s inkontinencí a celkově se lepší jejich psychický stav.Můžeme konstatovat, že balancestepy vrací seniorům chuť k aktivnímu životu!!!

© 2009 - 2020 Balancestep.cz | webdesign eLoading